SKRŪVE PAŠGRIEZ 5,5/6,3X90 MET+EPMD (80)
Preces kods: 502008765
€11,08
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pašskrūvējošais tips | "Sandvič" |
| Garums | 90 mm |
| Diametrs | 6.3 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 80 |
| Papildus informācija | 5,5/6,3 x 90 mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 502008765 |









Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVE PAŠGRIEZ 5,5/6,3X90 MET+EPMD (80)