SKRŪVE PAŠGRIEZ. 4,8X100/60 RAL8017(50)
Preces kods: 502008688
€5,50
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
| Garums | 100 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots, Krāsots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums bez vītnes | 60 mm |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Papildus informācija | 4,8 x 100/60 mm; - RAL8017(50) |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502008688 |










Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVE PAŠGRIEZ. 4,8X100/60 RAL8017(50)