SKRŪVE PAŠGR.4,8X28 KOKAM RAL6005(250)
€8,88
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
| Garums | 28 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots, Krāsots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 250 |
| Papildus informācija | RAL6005 (250-8) |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 502008812 |










Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVE PAŠGR.4,8X28 KOKAM RAL6005(250)