SKRŪV.PAŠG.6.3X70 MET DIN7504K ZN10GB BL
Preces kods: 502040550
€1,35
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
| Garums | 70 mm |
| Diametrs | 6.3 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks, Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502040550 |








Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪV.PAŠG.6.3X70 MET DIN7504K ZN10GB BL