SKRŪV.PAŠ4,8X35KOKA+EPMD RAL9010 10GB BL
€0,49
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
| Garums | 35 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots, Krāsots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | Balts - RAL9010. |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502035968 |










Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪV.PAŠ4,8X35KOKA+EPMD RAL9010 10GB BL