ŠĶĒRES UNIVERSĀLAS ROBOTAS 25CM FISKARS
€11,25
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 320 mm |
| Svars | 0.156 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 100 mm |
| Griešanas puse | Pa kreisi, Pa labi, Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Nē |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Papildus informācija | Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda asmens ar stiepļu griešanas uzgalīti. Ideāli piemērots daudzu materiālu griešanai, tostarp maskēšanas lentu, hermētiķu lentu, kartona, virvju, tilla, Tyvek plēves, šļūteņu un citu materiālu griešanai. |
| Svītrkods | 501791737 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒRES UNIVERSĀLAS ROBOTAS 25CM FISKARS