Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 530 mm |
| Asmens garums | 200 mm |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Maksimālais griešanas biezums | 6 mm |
| Produkta veids | Dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | Haushalt |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502599869 |
DZĪVŽOGU ŠĶĒRES HAUSHALT, 525 MM
HAUSHALT dzīvžogu šķēres ir lieliska izvēle veiklai un efektīvai dzīvžogu apgriešanai. Asmeņu garums ir 20 cm, un griezējamā zara maksimālais diametrs ir 6 mm. Šīs šķēres ir piemērotas ne tikai dzīvžogu, bet arī citu atsevišķu augu apgriešanai, retināšanai un veidošanai. Ērtais un funkcionālais dizains palīdzēs ātri un bez piepūles sasniegt vēlamo rezultātu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒRES DZĪVŽOGU 53CM HH RH310335