ŠĶĒR.DĀRZA SUPERCUT PRO FLEX24MM BYPASS
€22,02
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GARDENA |
|---|---|
| Garums | 21.5 cm |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Gultnis |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 24 mm |
| Produkta veids | Grieznes |
| Zīmols | Gardena |
| Modelis | Secateurs PremiumCut Pro Flex |
| Platums | 6.3 cm |
| Svars | 0.253 kg |
| Krāsa | Melna krās., Pelēka krās., Zila krās. |
| Redukcijas mehānisms | Jā |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Naža materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Ar zāģi | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502708561 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒR.DĀRZA SUPERCUT PRO FLEX24MM BYPASS