Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Krāsa | Melna krās. |
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC6X10 |
| Garums | 25 mm |
| Platums | 2.1 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 6 - 10 mm |
| Papildus informācija | Forma: Plakans |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502008957 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKAVAS KABEĻU NC6X10 MELNAS 100GAB