Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 1000 |
| Produkta veids | Skavotāju skavas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 11.2 mm |
| Platums | 0.75 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Skavas / Vītnes tips | 53 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501983886 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKAVAS 53/12MM 50972908 1000GB