Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 1000 |
| Produkta veids | Skavas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 10.5 mm |
| Platums | 1.25 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Skavas / Vītnes tips | 140 |
| Papildus informācija | Materiāls: Metāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501983851 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKAVAS 140/12MM 50692033 1000GB