Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Javas stūris |
| Zīmols | - |
| Augstums | 20 mm |
| Biezums | 0.6 mm |
| Papildus informācija | Ģipškartona plāksnes nostiprināšanai pirms špaktelēšanas. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501850321 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠINA STŪRA ALUMĪNIJA 20X20 2,5M