Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 3000 mm |
| Platums | 0.2 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | - |
| Augstums | 0.2 mm |
| Biezums | 0.6 mm |
| Papildus informācija | Ģipškartona stiprināšanai pirms apmešanas. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Profils, 2000 mm x 23 mm x 23 mm |
| Parastā cena | Profils, 2600 mm x 35 mm x 34 mm |
| Svītrkods | 501747331 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠINA STŪRA ALUMĪNIJA 135° 3,0M