Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 12.5 mm |
| Produkta veids | Javas stūris |
| Zīmols | - |
| Augstums | 23 mm |
| Biezums | 0.6 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501746466 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠINA STŪRA ALUMĪNIJA 12,5X23 2,0M