Produkta informācija
| Ražotājs | MOMENT |
|---|---|
| Tilpums | 0.28 l |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Metāla apsmidzināšanai | Jā |
| Produkta veids | Sanitārais silikons |
| Zīmols | Moment |
| Krāsa | Balta krās. |
| Mērķis | Baltais hermētiķis paredzēts sanitārajām zonām: vannas istabām un virtuvēm. Ļoti izturīgs pret pelējuma veidošanos, nenoveco un nesaraujas. Pietiekami liela 25 % elastība. Piemērots mitrām telpām. |
| Temperatūras izturība | 30 - 150 °C |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Lietošanas nosacījumi | Mitrās telpās |
| Papildus informācija | Paaugstināta izturība pret pelējumu un sēnīti, piemērots lietošanai gan iekštelpās, gan ārā. |
| Sastāvs | Silikona sveķi ar minerālpildvielām un ūdens dispersiju |
| Izmantošana | Lietot, ja gaisa temperatūra: no +5 °C līdz +25 °C |
| Signālvārds | UZMANĪBU |
| Piesardzības frāze prevencijas dēļ | P233 Tvertni stingri noslēgt. |
| Svītrkods | 502333092 |
Sanitārais baltais silikons MOMENT SANITARY White, 280 ml
ĪPAŠĪBAS:
- elastīgs, 25 % kustīgums;
- viegli izspiežams;
- gluda un spīdīga virsma;
- teicama izturība pret UV starojumu, laikapstākļiem un novecošanos;
- ūdensnecaurlaidīgs;
- izturīgs pret parastajiem tīrīšanas līdzekļiem un daudzām citām ķimikālijām.
APRAKSTS:Sanitārais baltais hermētiķis vannas istabai un virtuvei. Šuvju blīvēšanai santehnikas un līdzīgās iekārtās (vannām, izlietnēm, dušas kabīnēm, virtuvei, tualetei, alumīnija profiliem, flīzēm utt.), šuvju blīvēšanai mitrās telpās. Ļoti izturīgs pret pelējumu, nenoveco un nesaraujas.
PIELIETOJUMS:
- keramikas flīzes
- stikls
- akrils
- glazētas virsmas
- anodēts alumīnijs
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SILIKONS MOMENT SAN. 280ML BALTS