SIJAS PAMATS 48X40X125X375MM U FORMAS ZN
€1,96
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 375 mm |
| Platums | 48 mm |
| Produkta veids | Pamata |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 5 mm |
| Ar skrūvi | Nē |
| Pastiprināts | Nē |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502245429 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SIJAS PAMATS 48X40X125X375MM U FORMAS ZN