Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 28 cm |
| Platums | 10.5 cm |
| Smalkums | 60 |
| Produkta veids | Slīpēšanas sieti |
| Zīmols | Forte Tools |
| Vispārējie izmēri | 28 x 10.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Papildus informācija | Krāsa: Melna |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501711353 |
Siets, kas paredzēts lietošanai kopā ar elektriskajiem instrumentiem, ērtai un efektīvai dažāda materiāla virsmu slīpēšanai. Izmērs: 105x280mm. Graudainība: 60. Iepakojumā 5 gab.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SIETS SLĪPĒŠANAS 105X280 NR60 5GB