SEGUMS SIENU PVC14022 PELĒKS1025X495MM
€2,02
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRACE BALTIC |
|---|---|
| Garums | 102.5 cm |
| Platums | 49.5 cm |
| Biezums | 0.03 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Sienas segumi |
| Zīmols | Grace Baltic |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TP10014022 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 5.07 |
| Sedzamā platība | 5.07 m² |
| Papildus informācija | Līmējama ar līmi, kas paredzēta PVC segumam – 000051310274 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502511586 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SEGUMS SIENU PVC14022 PELĒKS1025X495MM