SEGUM SIEN PVC 7705 AKMEN BRŪN 980X498MM
€2,02
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRACE BALTIC |
|---|---|
| Garums | 98 cm |
| Platums | 49.8 cm |
| Biezums | 0.03 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Grace Baltic |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TP10007705 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 4.88 |
| Sedzamā platība | 4.88 m² |
| Papildus informācija | Līmējama ar līmi, kas paredzēta PVC pārklājumam – 000051310274 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502511584 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SEGUM SIEN PVC 7705 AKMEN BRŪN 980X498MM