Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 130 mm |
| Platums | 85 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Vārsts | Nē |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Gumija, Plastmasa |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno šļūteni ar sprauslu. Vispiemērotākais lietošanai ķēdes sākumā pie krāna. |
| Svītrkods | 502007445 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOTĀJS ŠĻŪTENES SOFT 12,5