SAVIENOJUMS YM5812-O 1/2IN 3/4IN KRĀNA
€0,25
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 32 mm |
| Platums | 32 mm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Savienojuma tips | Vītņveida |
| Savienojumu skaits | 2 |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Okko |
| Augstums | 50 mm |
| Diametrs | 12.5 - 19 mm |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 12,5 mm - 19 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno 12.5 - 19 mm diametra krānu ar šļūteni. Materiāls: plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501776933 |
Savieno 12,5-19 mm diametra krānu ar šļūteni. Savienojums: krāns-šļūtene.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS YM5812-O 1/2IN 3/4IN KRĀNA