Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 38 mm |
| Platums | 38 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Vārsts | Jā |
| Produkta veids | Savienotājs |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 12.5 mm |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.5 " |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501793644 |
Savieno 12,5 mm diametra šļūteni un sprauslu. Ietver vārstu, kas aptur ūdens plūsmu, kad uzgalis ir noņemts.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS ŠĻŪT YM5810E 1/2 IN