SAVIENOJUMS 1 VIRZIENA 20X20 PEL.RAL7035
€1,88
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | Arcansas |
| Garums | 20 mm |
| Platums | 20 mm |
| Biezums | 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502126342 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS 1 VIRZIENA 20X20 PEL.RAL7035