SASTIP.LEŅĶIS NOST.60X35X60X 2.5MM 100G.
€0,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Garums | 60 mm |
| Platums | 35 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 60 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502214106 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SASTIP.LEŅĶIS NOST.60X35X60X 2.5MM 100G.