SASTIP.LEŅĶIS NOST.150X90X65X2.5 MM 40G.
€0,70
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Garums | 150 mm |
| Platums | 90 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Augstums | 65 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 40 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502214112 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SASTIP.LEŅĶIS NOST.150X90X65X2.5 MM 40G.