SADALNE VIRS. 8 MODUĻIEM UN PE/N IP65
€11,49
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PAWBOL |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās. |
| Zīmols | Pawbol |
| Moduļu skaits | 8 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP65 |
| Augstums | 200 mm |
| Platums | 105 mm |
| Dziļums | 215 mm |
| Svītrkods | 502682245 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SADALNE VIRS. 8 MODUĻIEM UN PE/N IP65