SADALNE VIRS. 36 MODUĻIEM UN PE/N IP65
€26,39
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PAWBOL |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās. |
| Zīmols | Pawbol |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP65 |
| Augstums | 400 mm |
| Platums | 143 mm |
| Dziļums | 430 mm |
| Svītrkods | 502682264 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SADALNE VIRS. 36 MODUĻIEM UN PE/N IP65