RULLĪTIS POLIAMĪDS 12MM 18CM 54MM +ROKT.
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 180 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 12 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 54 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliamīds |
| Roktura materiāls | Divu komponentu |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502376012 |
Pārveidojiet savus krāsošanas un lakošanas projektus ar Haushalt 180 mm krāsas rullīti, kas paredzēts efektivitātei un vieglai lietošanai. Šis daudzpusīgais rullītis ar ērtu divkomponentu rokturi ir būtisks rīks, lai panāktu gludu, vienmērīgu apdari uz dažādām virsmām jūsu mājās.
- Optimāls rullīša izmērs: 180 mm rullīša garums nodrošina labu pārklājumu, padarot jūsu krāsošanas darbus efektīvākus vidēja izmēra platībām.
- Kvalitatīvs poliamīda audums: Izgatavots no izturīga poliamīda ar 12 mm šķiedras augstumu, šis rullīša pārklājums ir ideāli piemērots ūdens bāzes krāsu un laku gludai uzklāšanai. Baltais audums ar atšķirīgām sarkanām un melnām svītrām palīdz to atšķirt.
- Ērts divkomponentu rokturis: Ergonomiskais melnais un oranžais divkomponentu rokturis nodrošina drošu un ērtu satvērienu, samazinot roku nogurumu ilgstošas lietošanas laikā. Tā 8 mm stieņa diametrs nodrošina stabilitāti.
- Daudzpusīga pielietošana: Īpaši paredzēts ūdens bāzes krāsām un lakām, tas ir piemērots dažādiem krāsošanas un lakošanas darbiem uz vidējas tekstūras virsmām.
- Izturīgs kodols: Ar 54 mm serdes diametru rullīša pārklājums saglabā stabilitāti un darbojas konsekventi visa projekta laikā.
Neatkarīgi no tā, vai atsvaidzināt viesistabas sienu ar jaunu krāsas kārtu vai uzklājat laku koka mēbelēm, šis Haushalt rullītis ir uzticama izvēle. Tā dizains padara to piemērotu gan DIY entuziastiem, gan profesionāļiem, palīdzot jums bez piepūles sasniegt profesionāla izskata rezultātus.
Ražots Ķīnā, šis Haushalt krāsas rullītis apvieno praktiskas funkcijas ar izturīgiem materiāliem, nodrošinot uzticamu veiktspēju visiem jūsu mājas labiekārtošanas darbiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS POLIAMĪDS 12MM 18CM 54MM +ROKT.