Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 120 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 15 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 30 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502376030 |
Viegli atsvaidziniet savu dzīvojamo telpu, izmantojot Haushalt 120 mm krāsas rullīša uzmavu. Izstrādāta vienmērīgai uzklāšanai, šī rullīša uzpilde ir būtisks rīks visiem jūsu krāsošanas projektiem, sākot no guļamistabas sienas atsvaidzināšanas līdz jauna slāņa uzklāšanai griestiem.
Izgatavota no augstas kvalitātes mikrošķiedras auduma, šai rullīša uzmavai ir blīvs 15 mm šķiedras garums, kas to padara piemērotu vienmērīga pārklājuma sasniegšanai uz vidēji teksturētām virsmām. Tās izcilās absorbcijas un atbrīvošanas īpašības nodrošina efektīvu krāsas sadalījumu, īpaši ar ūdens bāzes krāsām.
- Rullīša garums: 120 mm
- Serdes diametrs: 30 mm
- Šķiedras garums: 15 mm mikrošķiedra
- Saderība: Paredzēts 6 mm roktura stieņa stiprināšanai (rokturis nav iekļauts)
- Ieteicamais krāsas veids: Ideāli piemērots ūdens bāzes krāsām
- Virsmas piemērotība: Lieliski piemērots vidējām virsmām, nodrošinot konsekventu un gludu uzklāšanu.
Neatkarīgi no tā, vai jūs veicat pilnu telpas pārkrāsošanu vai vienkārši nepieciešams uzlabot konkrētu zonu, šī Haushalt rullīša uzmava nodrošina uzticamu un tīru uzklāšanu. Tās ērtā izmēra dēļ to ir viegli manevrēt šaurākās vietās vai detalizētiem darbiem ap apmalēm un stūriem. Pievienojiet šo praktisko rullīša uzmavu savam krāsošanas komplektam efektīvai un iedarbīgai mājokļa uzlabošanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS MIKROŠĶ.15MM 12CM 30MM