RULLĪTIS MIDI 12CM ST.16MM C30 2 K.ROKT.
€1,63
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 120 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 16 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 30 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Vidēja |
| Krāsas tips | Universāls |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Roktura materiāls | Divu komponentu |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502335290 |
Izbaudiet efektīvu un ērtu krāsošanu ar Forte Tools 120 mm krāsas rullīti ar rokturi. Šis daudzpusīgais instruments ir prasmīgi izstrādāts dažādiem krāsošanas darbiem, padarot jūsu mājas atjaunošanas projektus vai mēbeļu pārveidošanu gludākus un patīkamākus. Ražots Polijā, šis krāsas rullītis apvieno izturību ar pārdomātu dizainu, lai palīdzētu jums sasniegt profesionālu apdari uz vidējām virsmām.
- Augstas veiktspējas mikrošķiedras rullītis: 120 mm platais rullīša pārklājums ir aprīkots ar augstākās kvalitātes 16 mm biezu mikrošķiedras pūku. Šis materiāls ir pazīstams ar izcilu krāsas uzņemšanu un atdošanu, nodrošinot vienmērīgu, bezpūku uzklāšanu un samazinot šļakatu veidošanos. Ar 30 mm serdes diametru tas ir piemērots universāliem krāsu tipiem, nodrošinot konsekventu pārklājumu.
- Ergonomisks divkomponentu rokturis: Izstrādāts komfortam un kontrolei, rullītis ir aprīkots ar izturīgu divkomponentu rokturi. Tā ergonomiskā forma nodrošina drošu satvērienu, samazinot nogurumu ilgstošas lietošanas laikā. Izturīgais 6 mm diametra stienis nodrošina stabilitāti un vienmērīgu ripošanu.
- Daudzpusīga pielietošana: Neatkarīgi no tā, vai atsvaidzināt viesistabas sienu, uzklājat jaunu krāsas kārtu guļamistabā vai piešķirat krāsu skapja durvīm, šis Forte Tools rullītis ir ideāla izvēle. Tā universālā saderība ar dažādiem krāsu tipiem padara to par iecienītu instrumentu gan DIY entuziastiem, kas veic mājas uzlabojumus, gan profesionāļiem, kas meklē uzticamu aprīkojumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS MIDI 12CM ST.16MM C30 2 K.ROKT.