RULLĪTIS MIDI 12CM ST.13MM C30 ROKT.2 K.
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 120 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 13 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 30 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliamīds |
| Roktura materiāls | Divu komponentu |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ērts divkomponentu (2K) rokturis. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502335184 |
Atklājiet vieglu krāsošanu un lakošanu ar Forte Tools rullīti ar rokturi. Izstrādāts efektivitātei un komfortam, šis 120 mm rullītis ir būtisks instruments, lai sasniegtu gludus, profesionāla izskata apdares darbus dažādos projektos. Tā ergonomiskais dizains un augstas kvalitātes materiāli padara to par uzticamu izvēli gan DIY entuziastiem, gan profesionāļiem.
Šī Forte Tools rullīša galvenās iezīmes ietver:
- Ērts 2K rokturis: Atšķirīgais melnā un dzeltenā divkomponentu (2K) rokturis ir konstruēts drošam un ērtam satvērienam, samazinot roku nogurumu ilgstošas lietošanas laikā. Tā dizains nodrošina labāku kontroli un precizitāti.
- Augstas kvalitātes rullīša pārklājums: Ar izturīgu poliamīda auduma pārklājumu ar 13 mm pūkas biezumu, šis rullītis ir īpaši izstrādāts optimālai krāsas uzņemšanai un gludai uzklāšanai. 30 mm serdes diametrs nodrošina stabilitāti un vienmērīgu krāsas vai lakas sadalījumu.
- Ideāli piemērots uz ūdens bāzes produktiem: Lieliski piemērots uz ūdens bāzes krāsu un laku uzklāšanai, tas palīdz sasniegt konsekventu pārklājumu bez svītrām vai burbuļiem.
- Gludu virsmu speciālists: Šis rullītis izceļas uz gludām virsmām, padarot to par lielisku izvēli sienām, durvīm, apdarei un mēbelēm, nodrošinot izsmalcinātu apdari.
- Kompakts un daudzpusīgs: Ar 120 mm (12 cm) izmēru šis “midi” rullīša izmērs ir pietiekami veikls mazākām platībām un detalizētiem darbiem, piedāvājot lielāku kontroli nekā lielāki rullīši, vienlaikus pārklājot pienācīgu platību.
Neatkarīgi no tā, vai jūs atsvaidzināt mēbeļu gabalu, pievienojat svaigu krāsas kārtu akcenta sienai vai lakojaat sarežģītas koka detaļas, šis Forte Tools rullītis nodrošina praktisku risinājumu. Tā pārdomātais dizains, kas radies Polijā, padara krāsošanas uzdevumus vieglāk vadāmus un patīkamākus, palīdzot viegli sasniegt pulētu rezultātu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS MIDI 12CM ST.13MM C30 ROKT.2 K.