Produkta informācija
| Ražotājs | JEGER |
|---|---|
| Garums | 180 mm |
| Rullīša diametrs | 50 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Jeger |
| Modelis | EFFECT ROLLER |
| Auduma biezums | 10 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 8 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Auduma sastāvs | Mikrošķiedra |
| Svītrkods | 502676121 |
Mikrošķiedras rullītis 180 mm platumā, Ø50 mm.
Krāsu un dekoratīvo efektu rullītis.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS JEGER TEKSTŪRA