Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Haushalt |
| Auduma biezums | 4 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 15 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Šķīdinātāja bāze |
| Auduma sastāvs | Velūrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502376004 |
Uzlabojiet savus krāsošanas un lakošanas projektus ar Haushalt krāsas rullīti bez roktura, 100 mm. Izstrādāts precīzai un gludai uzklāšanai, šis velūra rullītis ir daudzpusīgs un būtisks papildinājums jūsu instrumentu komplektam smalkiem darbiem.
- Tips: Šis rullītis bez roktura ir paredzēts vieglai piestiprināšanai pie saderīgiem rullīšu rāmjiem, nodrošinot efektīvu lietošanu.
- Garums: Ar kompaktu 100 mm izmēru tas ir ideāli piemērots sarežģītiem uzdevumiem, mazākām virsmām un šauru vietu sasniegšanai, kur lielāki rullīši nevar piekļūt.
- Materiāls: Izgatavots no augstas kvalitātes velūra auduma ar 4 mm plūksnas biezumu, tas nodrošina izcilu krāsas uzņemšanu un vienmērīgu, konsekventu apdari.
- Saderība: Īpaši izstrādāts lietošanai ar šķīdinātāju bāzes krāsām un lakām, padarot to par uzticamu izvēli dažādiem aizsargpārklājumiem un dekoratīvajiem pārklājumiem.
- Virsmas piemērotība: Optimizēts nevainojama, gluda pārklājuma iegūšanai uz dažādām virsmām, no mēbelēm līdz apdarēm.
- Serdes diametrs: Tam ir 15 mm rullīša serdes diametrs, kas paredzēts drošai piestiprināšanai standarta mini rullīšu rāmjiem, kas parasti izmanto 6 mm stieni.
Neatkarīgi no tā, vai veicat grīdlīstes labošanu, krāsojat sarežģītas mēbeļu detaļas vai uzklājat aizsargājošu laku koka izstrādājumiem, šis Haushalt rullītis palīdz sasniegt profesionālus rezultātus. Tas ir īpaši efektīvs, lai izveidotu plānu, vienmērīgu slāni uz gludām virsmām, piemēram, skapjiem, durvīm vai logu rāmjiem, padarot jūsu mājas labiekārtošanas vai DIY centienus vieglus.
Šajā vienā iepakojumā ir viens izturīgs rullītis bez roktura, kas ir gatavs savienošanai ar jūsu esošo mini rullīša rāmi. Izvēlieties Haushalt 100 mm velūra rullīti, lai nodrošinātu uzticamu veiktspēju un izcilu apdari jūsu nākamajā krāsošanas vai lakošanas uzdevumā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS HAUSHALT VEL. 4MM 10CM 15MM