Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 110 cm |
| Diametrs | 32 cm |
| Darba platums | 50 cm |
| Svars | 10 kg |
| Piepildīts | Jā |
| Produkta veids | Veltnis |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | W50 |
| Materiāls | Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502522364 |
AUGSNES BLIETE OKKO W50, 110 CMX32 CM
OKKO W50 veltnis ir paredzēts zemes izlīdzināšanai un vides apsaimniekošanai. Šis 50 cm platais, 10 kg smagais veltnis ar ērtu rokturi ļauj ātri un efektīvi izlīdzināt lielas zemes platības un celiņus, sagatavot augsni pirms zāliena sējas un iespiest izkaisītās sēklas. Rullīti var piepildīt ar ūdeni vai smiltīm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLIS ZĀLIENA W50 50X63CM