Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Jauda | 1300 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 56 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 5800 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | SP6000J |
| Garums | 341 mm |
| Platums | 225 mm |
| Augstums | 250 mm |
| Svars | 4.4 kg |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 40 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 56 mm |
| Maksimālais diska diametrs | 165 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Roktura vibrāciju līmenis | 2.5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 92 dB |
| Soma komplektā | Jā |
| Vada garums | 2.5 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Elektroniskā bremze. Iespējams pievienot putekļsūcēju. Komplektā: TCT asmens. HEX atslēga |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Svītrkods | 501003313 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RIPZĀĢIS SP6000J 165MM 1300W MAKITA