Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL |
|---|---|
| Diametrs | 216 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 30 mm |
| Zobu skaits | 40 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 7000 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 2610S01053 |
| Biezums | 2.4 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Ripzāģis kokam Dewalt, 260 mm x 30 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Svītrkods | 502393573 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RIPZĀĢIS MEDŽIO SKIL 216X30X2.4