Produkta informācija
| Ražotājs | SCHEPPACH |
|---|---|
| Jauda | 2200 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 770 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 2800 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Scheppach |
| Modelis | HS410 |
| Platums | 735 mm |
| Augstums | 1045 mm |
| Svars | 39 kg |
| Maksimālais diska diametrs | 405 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502153138 |
Ziema jūsu acīs zaudēs visu savu skarbumu, ja nodrošināsiet savas mājsaimniecības ar šo jauno grozāmo baļķu zāģi. Izstrādāts, lai atvieglotu baļķu un malkas griešanas darbu. Šis baļķu zāģis ļauj operatoram strādāt drošāk un ērtā augstumā. Tas ir kompakts, bet ļoti stingrs.
• Izturīga metināta tērauda konstrukcija ilgam kalpošanas laikam
• Milzīga griešanas jauda
• Ieskaitot garuma atduri
• Ar 405 mm TCT zāģa asmeni tas ir optimāli piemērots zaru un stumbru zāģēšanai
• Stabils, pretvērpes tērauda rāmis un grozāms
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RIPZĀĢIS HS410 405MM 2.2KW 230V