RIPZĀĢIS ELEKTR.TG185A35 185MM 1200 W
€22,95
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 1200 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 63 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 4500 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | KPCS1238 |
| Svars | 3.6 kg |
| Maksimālais diska diametrs | 185 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Disku atvēruma diametrs: 185 x 24 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502657305 |
Izveidojiet precīzu un vienmērīgu griezumu ar Okko KPCS1238 – jaudīgu 1200 W ripzāģa risinājumu, kas paredzēts gan profesionāļiem, gan entuziastiem. Uzticama konstrukcija un ergonomisks dizains ļaus viegli strādāt ilgāk bez noguruma.
Galvenās iezīmes
- Jauda 1200 W un tukšgaitas ātrums 4500 apgr./min
- 185 mm disks ar 24 mm centra atveres diametru
- Maksimālais griešanas dziļums 63 mm (90° leņķī)
- Ergonomisks rokturis ar gumijas pārklājumu – stabilāks satvēriens
- Integrēts aizsargvāks pret putekļiem un lidojošām skaidām
- Izturīga metāla pārnesumkārba ilgam kalpošanas laikam
- Ātra diska nomaiņa bez instrumentiem
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RIPZĀĢIS ELEKTR.TG185A35 185MM 1200 W