Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Jauda | 1200 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 56 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 5200 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Grunder |
| Ar lineālu | Jā |
| Lineāla garums | 140 cm |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 42 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 56 mm |
| Maksimālais diska diametrs | 165 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Anti-vibrācijas rokturis | Nē |
| Soma komplektā | Nē |
| Vada garums | 2 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502653303 |
Atklājiet Grunder CDJ160D elektriskā ripzāģa daudzpusību un efektivitāti, kas paredzēts dažādu griešanas uzdevumu veikšanai. Šis robustais instruments ir aprīkots ar 1200 W suku motoru, nodrošinot nemainīgu veiktspēju jūsu DIY un darbnīcu projektiem. Tā ergonomiskais dizains, kas redzams attēlos ar ērtu rokturi un pelēkiem, melniem un dzelteniem akcentiem, nodrošina labāku kontroli darbības laikā.
Pateicoties komplektā iekļautajai 140 cm vadotnei, kas sadalās divos segmentos ērtai uzstādīšanai un uzglabāšanai, nodrošiniet precīzus un taisnus griezumus. Zāģis ir piemērots 165 mm asmens diametram, nodrošinot maksimālo griešanas dziļumu 56 mm 90 grādu leņķī un 42 mm 45 grādu leņķī. Ar tukšgaitas ātrumu 5200 apgr./min. tas ir piemērots koka un līdzīgu materiālu tīrai griešanai.
Galvenās iezīmes:
- Jaudīgs 1200 W motors uzticamai griešanas veiktspējai.
- 165 mm asmens ietilpība dažādu materiālu apstrādei.
- Maksimālais griešanas dziļums 56 mm (90°) un 42 mm (45°).
- Iekļauta 140 cm vadotne uzlabotai precizitātei garākiem griezumiem.
- Integrēts putekļu nosūkšanas ports, kas ļauj pieslēgt putekļu sūcēju tīrākai darba vietai.
- Izturīgs 2 metru strāvas kabelis plašākai sasniedzamībai.
Šis Grunder ripzāģis ir praktisks papildinājums jebkura mājas īpašnieka instrumentu komplektam vai mazai galdniecības darbnīcai. Tas ir ideāli piemērots tādiem uzdevumiem kā kokmateriālu griešana pielāgotiem plauktiem, grīdas dēļu izmēru pielāgošana uzstādīšanai vai precīzu šķērsgriezumu veikšana uz dažādiem koka paneļiem. Produktam tiek nodrošināta 36 mēnešu ražotāja garantija, kas nodrošina sirdsmieru jūsu ieguldījumam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RIPZĀĢIS EL.CDJ160D 165MM 1200W