Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 15 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | Briko |
| Augstums | 15 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502127267 |
Paceliet savus projektus ar augstas kvalitātes Briko Aluminum Profile – būtisku komponentu gan profesionāliem pielietojumiem, gan mājas labiekārtošanas entuziastiem. Šis robustais profils ir 1000 mm garumā, ar precīzu 15 mm augstumu un 15 mm platumu, padarot to lieliski piemērotu dažādiem uzdevumiem.
Prasmīgi izgatavots Itālijā, šis alumīnija profils lepojas ar ievērojamu 2 mm sienas biezumu, nodrošinot izcilu izturību un ilgmūžību. Tā dabiskā sudraba metāliskā apdare, redzama produkta attēlos, piedāvā tīru, mūsdienīgu izskatu, kas nevainojami integrējas jebkurā dizainā bez nepieciešamības pēc papildu pārklājuma. Gludā virsma ne tikai izskatās lieliski, bet arī nodrošina daudzpusīgu pamatu jūsu radošajām vīzijām.
Briko Aluminum Profile daudzpusība padara to neaizstājamu daudzos pielietojumos. Izmantojiet to, lai radītu izturīgus un stilīgus pielāgotus rāmjus mākslas darbiem, spoguļiem vai plauktu blokiem, nodrošinot gan strukturālu integritāti, gan modernu akcentu. Tas ir ideāli piemērots arī aizsargapmaļu pievienošanai mēbelēm, vieglu, bet izturīgu vitrīnu izgatavošanai vai arhitektonisko detaļu uzlabošanai jūsu DIY projektos. Šis izturīgais un pievilcīgais profils ir jūsu labākais risinājums uzticamam atbalstam un pulētai apdarei.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS KANĀLV.ALUM. 15X15X2 1M