PRETŠĻAKATU LĪDZEKLIS KER. WS1805 400ML
€10,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Produkta veids | Pretšļakatu aerosols |
| Zīmols | - |
| Modelis | WS 1805 S |
| Svars | 0.4 kg |
| Garums | 22 mm |
| Tilpums | 400 ml |
| Daudzums iepakojumā | 1 |
| Svītrkods | 502686311 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PRETŠĻAKATU LĪDZEKLIS KER. WS1805 400ML