POLIST. TENAPORS EPS100 20X500X1000/30
€16,29
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Garums | 100 cm |
| Platums | 50 cm |
| Biezums | 2 cm |
| Produkta veids | Putuplasts |
| Zīmols | Tenapors |
| Modelis | EPS 100 |
| Ar alumīnija foliju | Nē |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.036 |
| Līmējamā | Nē |
| Svītrkods | 502134746 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: POLIST. TENAPORS EPS100 20X500X1000/30