POLIKARBONĀTA LOKSNE 4X2000X1050 BRONZ.
€4,69
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pielietojums | Jumtiņiem, Lapenēm, Starpsienām |
| Garums | 200 cm |
| Platums | 105 cm |
| Biezums | 0.4 cm |
| Materiāls | Polikarbonāts |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | - |
| Vispārējie izmēri | 200 x 105 x 0.4 cm |
| Krāsa | Bronzas krās. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 502404903 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: POLIKARBONĀTA LOKSNE 4X2000X1050 BRONZ.