PLĀTNE LĪMĒTA KOKA 28X400X2400MM EGLE
€19,03
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | RETTENMEIER |
|---|---|
| Koksnes veids | Ēvelēta |
| Garums | 240 cm |
| Platums | 40 cm |
| Biezums | 2.8 cm |
| Produkta veids | Palodze |
| Zīmols | Rettenmeier |
| Atkāpe | 0.1 cm |
| Papildus informācija | Atkāpe: 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Svītrkods | 501748690 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLĀTNE LĪMĒTA KOKA 28X400X2400MM EGLE