PLĀTNE LĪMĒTA KOKA 15X140X600 PRIEDE
Preces kods: 501710324
€3,67
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Koksnes veids | Bezzaraina |
| Garums | 60 cm |
| Platums | 14 cm |
| Biezums | 1.5 cm |
| Produkta veids | Sienas plaukts |
| Zīmols | - |
| Atkāpe | 0.1 cm |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501710324 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLĀTNE LĪMĒTA KOKA 15X140X600 PRIEDE