PLATFORMA 4X5 PAK.KĀPNĒM 405B HAUSHALT
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Kāpņu daļu tips | Stāvvieta |
| Garums | 1420 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Kāpņu piederumi |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 6.7 kg |
| Platums | 320 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501955823 |
Darba vietas drošībai un ērtākam darbam ar kāpnēm. Haushalt ražo ne tikai dažādas iekārtas un kāpnes, bet arī to piederumus.
Haushalt 405B ir īpaša kāpņu zona. Izturīgais, 6,7 kg smagais metāla izstrādājums ir paredzēts, lai paplašinātu jebkuras pareizas formas kāpņu funkcionalitāti, lai tās varētu stāvēt uz vietas, un ievērojami atvieglotu remontu, apdari vai citus līdzīgus darbus. Metāla vietas garums ir 142 cm, bet platums - 32 cm.
Šīm Haushalt kāpņu platformām būs 24 mēnešu garantija no iegādes datuma.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLATFORMA 4X5 PAK.KĀPNĒM 405B HAUSHALT