PLATFORMA 4X4 PAK.KĀPNĒM 404B HAUSHALT
€9,85
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Kāpņu daļu tips | Stāvvieta |
| Garums | 1140 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Kāpņu piederumi |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 5.2 kg |
| Platums | 320 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 1140 mm. Platums: 320 mm. Materiāls: Metāls. Kāpņu daļu tips: Stāvvieta |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501955827 |
Darba vietas drošībai un ērtākam darbam ar kāpnēm. Haushalt ražo ne tikai dažādas iekārtas un kāpnes, bet arī to piederumus.
Haushalt 404B ir īpaša kāpņu zona. Izturīgais, 5,2 kg smagais metāla izstrādājums ir paredzēts, lai paplašinātu jebkuru pareizas formas kāpņu funkcionalitāti, lai tās varētu stāvēt uz vietas, un ievērojami atvieglotu remontu, apdari vai citus līdzīgus darbus. Metāla vietas garums ir 114 cm, platums - 32 cm.
Šīm Haushalt kāpņu platformām būs 24 mēnešu garantija no iegādes datuma.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLATFORMA 4X4 PAK.KĀPNĒM 404B HAUSHALT