Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 200 cm |
| Platums | 25 mm |
| Augstums | 4 mm |
| Biezums | 4 mm |
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Tērauds |
| Pārklājums | Nav |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501725831 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLAKANDZELZIS TĒRAUDA 4X25MM 2M