PIESTIP.PLĀKSNE 160 X 50 X 2 MM 100GAB.
€0,29
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Garums | 160 mm |
| Platums | 50 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502214952 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PIESTIP.PLĀKSNE 160 X 50 X 2 MM 100GAB.