Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Svars | 5.5 kg |
| Jauda | 1500 W |
| Apgriezieni / minūtē | 100 - 750 rpm |
| Sitieni minūtē | 400 - 3000 |
| Trieciena enerģija | 5 J |
| Produkta veids | Perforatori |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1781GB |
| Patronu tips | 3/8", Sds-max |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs betonā | 36 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs kokā | 40 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Jā |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: instrumentu futrālis, 8, 10 un 12 mm SDS+ urbju komplekts betonam, smails kalts, plakans kalts un 13 mm skava ar SDS+ adapteri. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647354 |
Perforators Skil 1781GB
SKIL 1781 SDS perforators ir ļoti jaudīgs 1500 W motors un iepriekšēja ātruma izvēle optimālai vadībai. Tam ir āmura funkcija, kas paredzēta urbšanai betonā, āmura bremzēšanas funkcija parastai urbšanai un rotācijas bremzēšanas funkcija kalšanai. Vibrācijas samazināšanas sistēmas (VRS), ērta L formas un izturīga magnija korpusa dēļ šī urbjmašīna ideāli piemērota sarežģītiem darbiem, kas saistīti ar urbšanu līdz 36 mm betonā un kalšanu. „SDS+“ sistēma ļauj ātri un viegli nomainīt piederumus. Neslīdošā mīkstā rokturis un regulējama antivibrācijas sānu rokturis nodrošina ērtu divu roku vadību. Izmantojot ērtu dziļuma mērītāju, varat iestatīt aklo atveru urbšanas dziļumu. SKIL 1781 GB komplektā: instrumenta kaste, 8, 10 un 12 mm „SDS+“ betona urbju komplekts, smails kalts, plakans kalts un 13 mm knaibles ar „SDS+“ adapteri.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PERFORATORS 1781GB 1500W